Eleman Arıyorum İş Arıyorum

Yatılı ve Gündüzlü Ev PersonelleriÇocuk bakıcısı aramak, günümüzde özellikle çalışan anne sayısının iş hayatında giderek artmasıyla birlikte önemi her geçen gün biraz daha artan konulardan oldu. Canınızın bir parçasını, yavrunuzu emanet edeceğiniz ve bakımından beslenmesine kadar birçok konuyu idare etmesini beklediğiniz bakıcınızı seçmek için size yardımcı olabiliriz.

Devamını Oku

Hasta bakıcı ev veya hastane ortamında bakılması gereken hastalarınızı güvenerek teslim edeceğiniz tecrübeli hasta bakım elemanlarıyla sunduğumuz hizmettir. Bakıma ihtiyaç duyan yakınlarınız için daha öncesinde benzer hastalara bakmış hasta bakıcı ile anlaşarak süreci kendiniz ve hastanız için kolay hale getirebilirsiniz.

Devamını Oku

Yaşlı bakıcısı, günümüz sosyal ve iş hayatı yoğunluğundan dolayı maalesef onlarla istediğiniz sıklıkta görüşemediğiniz durumlarda sizlere yardımcı olduğumuz hizmettir. Belli bir yaştan sonra bizim artan diğer sorumluluklarımızla paralel olarak daha çok ilgi isteyebilirler. Yaşlı bakıcı hastanın gece kalkma ihtimaline karşı bazen aynı odayı paylaşabilmektedir.

Devamını Oku

Ev işlerine yardımcı, iş hayatı, sosyal hayat veya çocuklarla daha fazla ilgilenmek derken çoğumuz ev temizliği işlerine vakit ayıramamaktan dolayı gelişen bir ihtiyaçtır. Bu durumda olan her kadın, ev temizliği için ev işlerinde; pratik,becerikli,güvenilir bir bayan hayal etmektedir. Alya Danışmanlık olarak, profesyonel ev temizlik elemanlarımızla sizlere hizmet vermekteyiz.

Devamını Oku

Şöför ve güvenlik elemanı, yoğun trafik nedeniyle araç kullanmaktan sıkıldığınızda, araç kullanmakla trafikte harcadığınız zamanı kitap – gazete okuyarak ya da maillerinizi kontrol ederek değerlendirmek istediğinizde, yakınlarınızı yolculuklarda teslim edeceğiniz güvenilir ve profesyonel özel şoför aradığınızda ihtiyaç duyduğunuz hizmettir.

Devamını Oku

Bahçıvan ve villa personeli villalarınız, çiftlik evleriniz, yalılarınız için karı koca hizmetli aradığınız durumlarda sunduğumuz hizmettir. Sizi ve ailenizi rahat ettirmek için evinizin yemek, temizlik, bahçe işleri, araç kullanımı, hayvan bakımları ile ilgilenecek, saygın ailelere hizmet etmiş, sorumluluk duygusuna sahip karı koca hizmetliler, çocuksuz çiftler temin ediyoruz.

Devamını Oku


hasta bakıcı hasta bakıcı istanbul hasta bakıcısı istanbul hasta bakıcı hemşire yaşlı bakıcı yaşlı bakıcı istanbul çocuk bakıcı yaşlı bakıcısı istanbul çocuk bakıcı istanbul çocuk bakıcısı istanbul bebek bakıcı bebek bakıcı istanbul bebek bakıcısı istanbul